Kurumsal

72 yılında çelik dolap ve masa üreterek ticaret hayatımıza 80 m2 bir işyerinde başladık. İlerleyen yıllarda, hem ürün çeşitlendirmesi hem de büyüyen şirket stratejileri ile ofis koltukları üretimi ve ev gereçleri, plastik bahçe mobilyaları pazarlamasına başladık. 2014 yılında gelindiğinde ise tamamı özkaynak 2000 m2 alanda, döşeme, metal ve enjeksiyon bölümleriyle üretim yapmaktayız. 40 yıldır devam eden bu serüvende, dönüp arkamıza baktığımız zaman mutlu ofisler, güzel kafeler ve üreten fabrikalarda bıraktığımız izlerle haklı bir gurur duymaktayız.

Misyonumuz

Sadece sandalye üreterek başladığımız hikayemize bugün ofisinizin ihtiyacı olan bir çok ürünü üreterek devam ediyoruz. Amacımız yüksek kaliteyi uygun fiyatla bir araya getirerek, başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'de bizi takip eden özgün firmalara yeni bir soluk getirmek.

Vizyonumuz

Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünyadaki mobilya trendlerini ve modasını yakından takip ederek piyasaya sunduğumuz özgün tasarımlı ofis malzemeleri ile sektöre farklı bir bakış açıdan bakmaktayız. Bu sayede oldukça genişlettiğimiz ürün portföyümüz ile her firmanın ihtiyacına kolaylıkla yanıt verebilmekteyiz.

Ofisiniz için en iyisi, en yenisi

İletişim